Sada je: 29-03-2024 08:03.

Poželjne aktivnosti

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 24 poruka ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 PostPoslano: 04-03-2010 15:44  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Da da ona je buduća Nina Badrić,pjeva kao slavuj,na to sam i zaboravila ali glupo mi se hvalit :hehe:
Šalu na stranu jako voli pjevati i učiteljica nam kaže da za predstavu koju budu spremali za kraj godine moj :angel:
će biti izabran jer ima glas stvarno poput :angel:
Sve što je u školi i vezano za našu školu može,ali da je ide npr na kakvu audiciju za male pjevače neće ni da čuje.

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-03-2010 15:50  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
a budući da je i jako lijepa, ima sigurno neka dramska radionica u kojoj može i glumiti :mig:

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-03-2010 16:01  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
kate je napisao/la:
a budući da je i jako lijepa, ima sigurno neka dramska radionica u kojoj može i glumiti :mig:


O hvala na mamu :frajer: ...
Ima ali polako ću je zainteresirat,jer nevoli kad netko vrši presing na nju.

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-03-2010 22:41  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 08-04-2009 14:18
Postovi: 956
Lokacija: Zagreb
Apsolutno se slažem da ih ne treba prisiljavat i nisu svi ni za sve, al treba im sigurno malo poticaja.
Mislim da nije ok ni da samo doma leže- da ih ništa ne interesira.
Naravno pod uvjetom da ih ništa ne boli!
Ali ima aktivnosti koje ne istiskuju fizički napor.
Nek rade što ih veseli, al nek imaju neku aktivnost- to puno znači.

_________________
R 07/03
JIA oligo koljena od 07/06
punkcije:11/06;04/08;03/09
Th:Movalis 7,5mg, Controloc 20mg, fizikalna+el.stim.
Ex Th:MTX 05/08-08/10, Decortin -08-09-10, Folacin
RF-, ANA-, HLA B51, DR51,52
bolest u mirovanju


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 05-03-2010 12:58  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 21-09-2009 08:22
Postovi: 130
Lokacija: HRVATSKA-gradac na moru
naravno da svako najbolje pozna svoje dijete.dok je moj sin bio mlađi isto ga ništa nije zanimlo ali isto smo ga vodili jednu godinu na tenis jednu na nogomet a onda kada je izđikao i na košarku( dok mu se nešto ne svidi).to je bilo simbolično dva puta tjedno ali čisto da ne sjedi na kompjuteru danonoćno.poslije je uslijed bolova na koje se žalio prestao sa aktivnim treniranjem osim ljeti vaterpolo,ali isto ga volim ubijedit da je fizikalna njemu jako jako potrebna,kao i plivanje.naravno da smo mi u drugačijoj situaciji jer je on već veliki i razgovaramo tako.ali da je lijen i da mu se ništa ne da,vala ja ne znam jel to simptom koji ide uz ove tegobe ili je jednostavno on takav ljenčina po karakteru.mene su moji roditelji ucjenivali sa da neću ići van ako ne slušam a ja ovog moram tjerat da pođe van sa društvom.valjda svaka generacija ima svoje cake.ali ja sam jako nesretna količinom sati koje moj sin a vidim i njegovi iz razreda i društvo provode na kompjuteru.

_________________
samo ozdravi mi ti..


Vrh
 Profil ICQ  
 PostPoslano: 05-03-2010 14:29  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
Upravo toga se ja najviše i bojim, TV-a i kompjutera. To je fakat "zlo" za djecu, djeca se otuđuju i od prijatelja i od roditelja.
Što više na zrak, a svaka aktivnost je dobrodošla. I ne manje važno, usvaja se kopiranjem od roditelja.
Navika je navika i trebamo ih naviknuti na aktivnost u životu i psihičku i fizičku.

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 05-03-2010 20:53  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 08-04-2009 14:18
Postovi: 956
Lokacija: Zagreb
Potpisujem sve što si kate rekla i mi se toga držimo!

lida9, mislim da nije stavr u bolesti nego u karakteru- ja R ne mogu zadržat, on bi van na bicikl i po kiši i po snijegu, a da za nogomet ni ne govorim...komp čak ima u sobi, a bude dana da se ni ne sjeti, PC2 ima a palimo ga valjda ako 1X mjesečno. Crtići su nam nužno zlo kad zapravo mi nešto trebamo napravit, a da bude malo mira- znam da to ije idealno, al tako ispadne.

_________________
R 07/03
JIA oligo koljena od 07/06
punkcije:11/06;04/08;03/09
Th:Movalis 7,5mg, Controloc 20mg, fizikalna+el.stim.
Ex Th:MTX 05/08-08/10, Decortin -08-09-10, Folacin
RF-, ANA-, HLA B51, DR51,52
bolest u mirovanju


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 31-10-2010 22:55  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Kate što tvoja M sad ima od aktivnosti,znam da si pisala tenis,plivanje,zbor i itd.
Dali je možda bila preopterećena,ipak je su djeca željna igre i zabave.
Mi planiramo uskoro opet u posjet dvorcima,oduševljeni su sa prošlošću,nedavno smo bili u Bosni i posjetili smo stari grad Bobovac.Fascinirani su da su postojali kraljevi i kraljice,samo što je za mene i muža štrebanje
jer moramo sve znati ispričati. :D

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 01-11-2010 11:18  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
Trenutno smo doma, pa ne ide nigdje.
Plivanje smo prestali još u 6. mjesecu kad su počeli problemi s "alergijskim konjuktivitisom" ali najviše zato kad je mamy rekla da to može biti okidač uveitisa.

Njoj su aktivnosti veliko veselje (to je još sve kroz igru, tipa igraonice), tako da mislim da nisu opterećeni, više je nama to opterećenje, razvažati..E sad školske aktivnosti, ne znam, vjerojantno je sve teže.

Tenis sada ne smijemo zbog očne terapije da ne poveća tlak, tako je rekao dr.
Ići će na sviranje (1x), zbor (2x), engleski (2x) i ritmiku (2x), a tenis ako se vratmo na normalu.

Dvorci naravno, to su još najljepše aktivnosti koji ostaju u sjećanju kao obiteljsko druženje, to svakako na 1.mjesto :dumdum:

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 24 poruka ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 2 gostiju.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011