Sada je: 29-03-2024 12:12.

Leukoencefalopatija

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 122 poruka ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Poruka
 PostPoslano: 08-07-2011 20:11  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
Ice, puno pozdrava i sretno dalje :dumdum:

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 11-10-2011 19:34  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 26-10-2010 15:30
Postovi: 92
dragica je napisao/la:
Ice drago mi je što si se javila,baš često virnem da vidim imali te,ali nemoraš se opravdavat sve ok.
Bitno da ste dobro,i čestitam na uspjehu,sobzirom na sve te dijagnoze u potpisu ona je više nego doBRO PROŠLA.
A što se tiče sistema i učitelja,ja sam se razočarala odmah prvi tjedan u komletan školski tim,ali eto malo sam"""" kezila zube """
i preživjeli smo.
Teško je zdravoj djeci a kamoli bolesnoj,jer nitko nema uho ili se pravi da nečuje za našu djecu i njihove probleme.
Pokušajte uživat u ovom ljetu,i zaboravite sve sutra je novi dan :bravo: a tek na jesen nova školska godina. :grli:

Ja se stvarno još jednom ispričavam što me nije bilo, imali smo katastrofa školsku godinu prvog razreda tako da se vjerujte mi još oporavljam a već je poćela nova školska godina... :(
Hvala puno na riječima, ponekad dobro dođe riječ osobe koja razumije problematiku. Kiss svima

_________________
Curica 8,5 godina
Višestruka oštečenja
Epilepsija,osteoporoza,hiperfosfatozemija,osteoporotični rahitis,leukopenija,trombocitopenija,sinus bradikardija,leukoencefalopatija,intrakranijalna kalcifikacija,skolioza i ost.
Doc. Harjaček;Prof. Barišić i dr


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 122 poruka ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 3 gostiju.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011