Sada je: 28-03-2024 18:35.

Slana soba u Osijeku

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 5 poruka ] 
Autor Poruka
 PostPoslano: 28-07-2009 12:49  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
http://www.slana-soba.com/terapija_solju.php

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-08-2009 12:06  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 04-08-2009 11:58
Postovi: 2
Lokacija: OSIJEK
ja živim u Osijeku i jako sam ponosna na to što je kod nas otvorena prva slana soba i sa veseljem sudjelujem na forumima koji obrađuju teme zdravlja a posebno na onima koji spominju slanu sobu tako da sam odmah i ovdje htjela iznijeti svoje iskustvo, ali nešto me zbunilo jer kad kliknem na naslov slana soba u Osijeku ništa se ne otvara a u dijelu za komentar se pojavljuje web adresa neke slane sobe u Zagrebu, može li mi netko objasniti o čemu se radi - jesam li nešto krivo napravila :?: :!:


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-08-2009 14:05  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Bebana drago mi je što imate slanu sobu ali evo ti jedan link baš od slane sobe iz Osijeka funkcionirali,jesi bila kad.Daj malo više iskustva,dali stvarno pomaže.

http://www.vivasol.hr/onama.html

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-08-2009 15:41  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 04-08-2009 11:58
Postovi: 2
Lokacija: OSIJEK
ja znam koji je link od slane sobe u Osijeku jer sam prvo išla pogledati stranicu kako izgleda i šta na njoj piše (ali mi ovdje nije jasno zašto stoji link od slane sobe u ZG ) prije odlaska tamo. Moja prijateljica je bila radi astme ,sad već ima dva i pol mjeseca od tada, na 15 terapija i još uvijek se super osjeća i skoro potpuno je prestala koristiti ventolin bez kojeg prije nije mogla ni dana i njeno iskustvo me potaklo na odlazak. Ja sam bila dva puta u razmaku od tjedan dana jer mi je bilo potrebno da se malo oslobodim napetosti i umora jer nemam nekih zdravstvenih problema, samo punim baterije i to izuzetno uspješno. Osim toga gđa Sunčana je divna osoba sa kojom je tako ugodno razgovarati tako da stvarno vrijedi otići. :D


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 04-08-2009 19:17  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Vjerovatno da znaju i Zagrebčani da imamo svoju slanu sobu :D
bitno je da rješava zdravstvene probleme,pa makar bila negdje na brdu.
Kad je bolest u pitanju bilo djece ili odrasli svaka informacija ka putu prema ozravljenju ti je spas i nada u ozdravljenje.
Neka samo naprijed i drago mi je što je tvojoj prijateljici pomoglo,da je možda bilo prije više godina možda bi i moj tata bio živ,ili bar bi mu olakšala astmu i zadnje dane života.

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 5 poruka ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 1 gost.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011