Sada je: 29-03-2024 00:51.

Kako se može znati da je osoba ozdravila od astme?

Aktivne teme

Vremenska zona: UTC + 01:00


Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 6 poruka ] 
Autor Poruka
 PostPoslano: 01-09-2008 18:42  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 31-08-2008 20:44
Postovi: 4
Lokacija: Zadar
Koliko vremena treba osoba biti bez simtoma ? Koji nalazi trebaju biti uredni i koliko dugo? Nisam našao da to negdje piše? Medicina stalno napreduje pa se mora znati .


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 02-09-2008 13:48  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 31-10-2006 20:33
Postovi: 26
Bog,
Ako nisi do sada pregledao našu stranicu, pogledaj naslovnicu i otvori pod sekcijama pojam astma, saznat ćeš ono najosnovnije o bolesti, a kao aromamaser sigurno znaš da astmu vežu za stanje psihe, što se ja baš i ne slažem i da se ona može ublažiti, spriječiti i čak izliječiti različitim metodama pa tako i masažom koristeći određena eterična ulja.
Olakšati svakako, ali ako se ne liječi i ne kontrolira redovito bilo lijekovima ili nekim drugim prirodnim metodama ona postaje kronična sa fazama smirenja i fazama napada.


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 02-09-2008 19:55  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 31-08-2008 20:44
Postovi: 4
Lokacija: Zadar
Mamy je napisao/la:
Bog,
Ako nisi do sada pregledao našu stranicu, pogledaj naslovnicu i otvori pod sekcijama pojam astma, saznat ćeš ono najosnovnije o bolesti, a kao aromamaser sigurno znaš da astmu vežu za stanje psihe, što se ja baš i ne slažem i da se ona može ublažiti, spriječiti i čak izliječiti različitim metodama pa tako i masažom koristeći određena eterična ulja.
Olakšati svakako, ali ako se ne liječi i ne kontrolira redovito bilo lijekovima ili nekim drugim prirodnim metodama ona postaje kronična sa fazama smirenja i fazama napada.
ŽELIM ODGOVOR NA PITANJE. MOLIM VAS ODGOVORITE


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 02-01-2009 11:59  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član

Pridružen: 27-10-2008 10:18
Postovi: 75
Lokacija: Rijeka
Žao mi je što izgleda da sam depresivna, ali iz vlastitog iskustva smatram da pravog izlječenja nema.
Ja sam kao klinka imala česte tegobe s disanjem, bronhitise, angine, vadila treći krajnik..., u 4. razredu osnovne mi rekli da imam blagi oblik astme. Od tada u više navrata sam bila liječena ali svejedno se nakon perioda mirovanja to vrati. Imam sa sobom Ventolin za svaki slučaj i uzimala sam ga cca 10 puta godišnje, ali zadnjih 6 mjeseci je to cca 10 puta mjesečno ili više. Ovo moje nije drastično, doktori su rekli da je psihosomatski više nego vezano za određene alergene.
Osobno smatram da kod kroničnih bolesti nema izlječenja, možeš zaliječiti bolest ali izliječiti?? Danas je medicina jako napredna i vjerujem da se može uspješno ZALIJEČITI i to je otprilike ono čemu se ja jedino nadam.
Da li sam zato depresivna ili samo realistična sami prosudite.


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 02-01-2009 13:06  Citiraj (i odgovori)  
Moderator
Moderator
Avatar

Pridružen: 18-06-2008 14:05
Postovi: 2112
Lokacija: Zagreb
Za sve kao ksila preporucam knjigu "Biologija vjerovanja", da vidite kako upravo ono sto vjerujete odredjuje vas zivot, to je knjiga jednog cuvenog biologa Bruce Liptona, dakle znanstveno temeljena.

Ne mislim da si depresivna nego jos nisi otkrila svoje vlastite moci, nazalost svi smo tako naucili zivjeti, izlozeni udarima zivota. :wink:

_________________
Anita Moorjani "Ponovno rodjena"


Vrh
 Profil  
 PostPoslano: 29-05-2009 17:54  Citiraj (i odgovori)  
Član
Član
Avatar

Pridružen: 03-12-2008 14:23
Postovi: 1256
Lokacija: Zagreb
Moj pokojni tata je bolovao od atme i znam kako je teško asmatičarima,ali nedavno sam razgovarali sa jednim stariim gospodinom koji tvrdi da osobe koje boluju od astme ili bronhitisa trebaju se popeti na jako visoku nadmorsku visinu ili da lete avionom.Navodno da se tlakovi izjednače u plućima,NEZNAM DALI JE TO ISTINA ZA MOG OCA JE SAD KASNO ALI MOŽDA VRIJEDI PROBATI.

_________________
dobar dan... ja sam stara Dragica ...samo igram za tim ozdravljenje pa otud broj 1:-)


Vrh
 Profil  
Prikaži poruke :  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možete slati/uređivati poruke/odgovarati].  [ 6 poruka ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika: / i 2 gostiju.


Ne možete započinjati nove teme.
Ne možete odgovarati na poruke.
Ne možete uređivati svoje poruke.
Ne možete izbrisati svoje poruke.
Ne možete slati privitke.

Traži:
Izaberi forum:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • HR (CRO) autor baze Ančica Sečan | prilagodio Roberto Machiedo
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009
Modified by Roberto Machiedo, Zajedno do zdravlja © 2006-2011